تعمیر تلویزیون اسنوا

مرکز تعمیرات آریان سرویس یک واحد تخصصی که در زمینه تعمیر تلویزیون اسنوا را بصورت تخصصی انجام می دهیم. تعمیرات تلویزیون اسنوا یک کار پیچیده و تخصصی می باشد که باید توسط افراد متخصص انجام شود. تعمیرات تلویزیون و با ضمانت نامه شش ماهه انجام می شود. آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون Snowa در تهران می‌باشد.

تعمیر تلویزیون اسنوا

نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران و حومه با تکنسین واجد شرایط و متخصص

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل می‌تواند با دقت و توانمندی فنی انجام شود، اما لازم است توجه داشته باشید که تعمیرات الکترونیکی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. همچنین، تعمیرات تلویزیون اسنوا ممکن است بسته به مشکلات مختلف، ابزارهای خاصی را نیاز داشته باشد.

در صورتی که شخص مشتری تصمیم گرفته است تلویزیون خود را در منزل تعمیر کند، این مراحل می‌تواند به او کمک کند:

تشخیص مشکل

بررسی مشکلات فنی و عیب یابی

استفاده از ابزارهای مناسب

ابزارهای تعمیراتی مانند مولتی‌متر

گارانتی تعمیر

گارانتی کتبی تعمیرات

قیمت و کیفیت

دارابودن کیفیت و قیمت مناسب

تعمیر تلویزیون در منزل

هنوز سوال دارید؟

با کارشناسان ما تماس بگیرید

خدمات تعمیر تلویزیون Snowa

خدمات تعمیر تلویریون Snowa همراه با گارانتی پس از انجام تعمیر در زمان مناسب برای دریافت قیمت خدمات ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران می‌باشد.

گارانتی شرکتی

تعمیر در محل

تعمیر انواع تلویزیون شما در منزل محل کار شما

گارانتی شرکتی

درخواست تعمیر

درخواست تعمیرات به صورت آنلاین و یا تلفنی

گارانتی شرکتی

تخصص کارشناس

تکنسین واجد شرایط رو مشخص می کنند.

گارانتی شرکتی

کیفیت و قیمت

باکیفیت ترین اجراع کار تعمیر و قیمت مناسب

یک از مشکلات دارندگان تلویزیون اسنوا وجود مراکزی است که به آنها مراجعه میکنند ولی تخصص و وجدان کاری جایی در آن مراکز ندارد.

در تعمیرات تلویزیون اسنوا شاید بتوان در بعضی مواقع از همان قطعه ی اورجینال استفاده کرد ما به خاطر داشتن وجدان کاری هیچ وقت اجازه نداریم دلیلی برای تعویض قطعه و یا خرج تراشی مشتریان بیاوریم . باید دقت داشته باشید که مهم ترین اصل یک خدمت تخصص و وجدان است گه باعث میشود کار بدون ایراد و نقص انجام شود .

تعمیرات تلویزیون ال سی دی (LCD) اسنوا

جدیدترین سری تلویزیون های تولیدی در سال های نه چندان دور تلویزیون ال ای دی بوده است که واقعا تحولی در این صنعت بود و شاید بیشترین فراوانی را در منازل ما داشته باشند . تعمیرات تلویزیون ال ای دی اسنوا شامل تعمیر تمامی قطعات آن میشود که در واحد تعمیرات تلویزیون اسنوا به صورت تخصصی انجام میگیرد .خرابی های این مدل ها خیلی متفاوت از یکدیگر است که تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا، تعمیر مین برد اسنوا و تعمیر پنل تلویزیون اسنوا از خدمات ارائه شده به عزیزانی است که نیاز به تعمیر تلویزیون ال ای دی اسنوا خود دارند . تعمیر تلویزیون اسنوا تخصصی ترین امر در مرکز ما برای خدمت به شماست .

تعمیرات تلویزیون ال ای دی (LED) اسنوا

تلویزیون ال ای دی اسنوا جزء اولین نمایشگرهای صفحه تخت وارد بازار شد که خیلی مورد استقبال قرار گرفت . اگر شما عزیزان یکی از مدل های سری ال ای دی اسنوا را دارید و با مشکل و خرابی مواجه شده اید با کارشناسان ما در واحد تعمیرات تلویزیون اسنوا تماس بگیرید تا هم از مشاوره ی رایگان برخوردار شوید

و هم در صورت رضایت شما از یکی از واحد های نمایندگی تعمیرات تکنسین های متخصص ما در امر تعمیر تلویزیون اسنوا برای خدمت به شما به محل اعزام شوند .نکته مهم این است که تعمیرات تلویزیون ال ای دی اسنوا در همه ی مراکز قابل انجام است

تعمیرات تلویزیون پلاسما (PLASMA) اسنوا

پلاسما یکی از مدل های تولیدی شرکت تلویزیون اسنوا میباشد که ویژگی های منحصر به فرد مختص این مدل را دارد . در این مدل از تلویزیون اسنوا گاز نئون و زنون در هر سلول تزریق شده است. باید گفت در صورت موجود بودن قطعات و تشخیص رفع عیب قطعی ، تعمیر تلویزیون پلاسمای اسنوا در واحد تعمیرات تلویزیون اسنوا این مرکز انجام میگیرد .تلویزیون پلاسمای اسنوا شاید از نظر ظاهر و در یک نگاه شبیه ال ای دی و ال سی دی باشد ولی کاملا از نظر ساختار و سخت افزار از این مدل ها متمایز است.فقط شبیه به آنهاست مخصوصا پنل تلویزیون های پلاسما کاملا متفاوت است و خرابی خود به خودی پنل بیشتر است .

در خرابی این مدل باید گفت بیشتر مواقع پنل تلویزیون خراب میشود و موجب خرابی یکی از برد ها میشود و در اکثر اوقات حتی بعد از رفع عیب برد و احیای مجدد دستگاه مجددا برد دچار خرابی میشود.این امر نشن دهنده خرابی پنل است . توصیه ی ما تماس با واحد تعمیرات تلویزیون اسنوا است جهت راهنماایی و یا اعزام کارشناس .

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون اسنوا

باید دقت داشته باشید که قطع و وصل شدن تصویر با روشن و خاموش شدن مداوم دستگاه تفاوت دارد . روشن و خاموش شدن تلویزیون اسنوا مربوط به برد مین و یا برد پاور دستگاه میباشد و قطع و وصل شدن تصویر مربوط به خرابی بک لایت تلویزیون میباشد . برخی مدل های تلویزیون اسنوا با خرابی در برد پاور این ایراد در آنها نمایان میشود که در اکثر اوقات با تعمیر برد رع عیب میشود ولی در برخی موارد باید برد پاور تعویض شود تا مجددا بتوان از دستگاه استفاده نمود .

در صورت مشاهده این نوع از خرابی دستگاه اسنوا خود آن را خاموش کنید تا باعث خرابی دیگر قطعات تلویزیون نشود و با واحد تعمیرات تلویزیون اسنوا تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و نسبت به رفع خرابی اقدام کنید .

قطع شدن تصویر تلویزیون اسنوا زمانی که صدا دارد

این ایراد در تلویزیون اسنوا مربوط میشود به لامپ های ال ای دی پشت صفحه یا همان بک لایت تلویزیون اسنوا که در صورت تعویض بک لایت دستگاه دوباره احیا میشود . تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا در منزل قابل انجام است فقط کافیست با آریان تماس بگیرید .

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

در این نوع خرابی پیش آمده نیز میتوان برد مین و برد پاور دستگاه را به عنوان قطعه ی خراب نام برد ولی باید تست های مربوطه انجام شود تا در صورت خرابی هر کدام نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام نمود در همین راستا تکنسین های متخصص آریان در شرکت آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان میباشند .

تعمیر تلویزیون اسنوا آداپتور دار

این تلویزیون ها شاید به علت پایین آوردن قیمت تمام شده بدون برد پاور و با آداپتور وارد بازار شدند . خرابی این سری بیشتر در قسمت برد مین دستگاه میباشد که حتما باید برد تعویض گردد البته در مواقع کمی هم خود آداپتور مشکل پیدا میکند که باید آن هم تعویض گردد . تلویزیون اسنوا آداپتور دار خیلی از سطح کیفی بالایی برخوردار نیست . خدمات این سری از تلویزیون ها را از خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون اسنوا بخواهید .

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

بیشترین علت بروز این مشکل در تلویزیون اسنوا مربوط به آی سی اصلی یا سی پی یو برد مین است که با بروز در عملکرد باعث میشود برخی ورودی ها را نشناسد . البته میتوان علت های دیگر مثل خرابی کابل و یا خرابی پورت اچ دی ام آی نیز باعث شوند . تشخیص علت خرابی در واحد تعمیرات مین برد آریان انجام میشود .

تلویزیون اسنوا خود به خود خاموش شد

دو قطعه ی اصلی تلویزیون اسنوا یعنی برد مین و برد پاوردر صورت خرابی و بروز خطا در عملکرد باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون میشود . با وجود کارکرد برد تغذیه با جریان برق و حساس بودن بردها به نوسان شما نباید دستگاه خود را بدون محافظ و به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید حتما از یک محافظ خوب و کارآمد استفاده کنید .

در صورت ایجاد نوسان حتما برد پاور آسیب جدی میبیند و اگر بهترین حالت را در نظر بگیریم تنها خاموش میشود بدون خراب کردن دیگر قطعات اما ما شاهد هستیم در برخی موارد با رابی برد تغذیه سریعا برد مین نیز دچار مشکل میشود .

تعمیر تلویزیون سونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
منو