تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز تعمیرات آریان سرویس یک واحد تخصصی که در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ را بصورت تخصصی انجام می دهیم. تعمیرات تلویزیون سامسونگ یک کار پیچیده و تخصصی می باشد که باید توسط افراد متخصص انجام شود. قیمت تعمیرات تلویزیون و با ضمانت نامه شش ماهه انجام می شود. آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون Samsung در تهران می‌باشد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران و حومه با تکنسین واجد شرایط و متخصص

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل می‌تواند با دقت و توانمندی فنی انجام شود، اما لازم است توجه داشته باشید که تعمیرات الکترونیکی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. همچنین، تعمیرات تلویزیون سامسونگ ممکن است بسته به مشکلات مختلف، ابزارهای خاصی را نیاز داشته باشد.

در صورتی که شخص مشتری تصمیم گرفته است تلویزیون خود را در منزل تعمیر کند، این مراحل می‌تواند به او کمک کند:

تشخیص مشکل

بررسی مشکلات فنی و عیب یابی

استفاده از ابزارهای مناسب

ابزارهای تعمیراتی مانند مولتی‌متر

گارانتی تعمیر

گارانتی کتبی تعمیرات

قیمت و کیفیت

دارابودن کیفیت و قیمت مناسب

تعمیر تلویزیون در منزل

هنوز سوال دارید؟

با کارشناسان ما تماس بگیرید

خدمات تعمیر تلویزیون Samsung

خدمات تعمیر تلویریون Samsung همراه با گارانتی پس از انجام تعمیر در زمان مناسب برای دریافت قیمت خدمات ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران می‌باشد.

گارانتی شرکتی

تعمیر در محل

تعمیر انواع تلویزیون شما در منزل محل کار شما

گارانتی شرکتی

درخواست تعمیر

درخواست تعمیرات به صورت آنلاین و یا تلفنی

گارانتی شرکتی

تخصص کارشناس

تکنسین واجد شرایط رو مشخص می کنند.

گارانتی شرکتی

کیفیت و قیمت

باکیفیت ترین اجراع کار تعمیر و قیمت مناسب

قطعات تلویزیون سامسونگ در بعضی از مدل ها تفاوت دارند و همین مسئله موجب ایجاد تفاوت هایی در تعمیر انواع تلویزیون سامسونگ شده است.

در تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، تعمیر بک لایت ال سی دی با فرایند تعمیر این قطعه در مدل های ال ای دی کمی تفاوت دارد. در هر صورت تعمیر تلویزیون Samsung شامل عیب یابی دستگاه و ترمیم قطعات آسیب دیده است. گاهی هم شدت آسیب دیدگی برخی قطعات بالاست و عملا امکان تعمیر آنها وجود ندارد. در این صورت اجزای معیوب تلویزیون تعویض می شوند تا روند کاری تلویزیون به حالت عادی بازگردد. در ادامه جزئیات بیشتری را در مورد نحوه تعمیرات تلویزیون سامسونگ به شما ارائه می دهیم. پیشنهاد ما به آن گروه از کاربرانی که متوجه وجود اشکال در تلویزیون سامسونگ خود شده‌‌اند، اما به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ را ندارند، استفاده از سرویس تعمیر در محل تلویزیون سامسونگ است. در صورت استفاده از این سرویس نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون، در محل مورد نظر انجام خواهد شد. با استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیرات تلویزیون سامسونگ خود در محل حضور یافته و جهت تعمیر و عیب‌یابی دستگاه اقدام می‌نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی وجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر در محل تلویزیون را ثبت نمایید.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران است. اما این جمله به چه معناست؟ گاهی اتفاق می افتد که مشتری پس از تحویل گرفتن دستگاه تعمیر شده، متوجه ایرادی در آن می شود. در این شرایط باید امکان پیگیری مشکل وجود داشته باشد و گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، این امکان را برای شما فراهم می کند.

با توجه به قطعه آسیب دیده و اقدامات تعمیراتی انجام شده، مدت گارانتی متفاوت است. به طور متوسط، شما چند روز فرصت دارید تا در صورت مشاهده ایرادی در عملکرد تلویزیون تعمیر شده خود، مسئله را به صورت رسمی از طریق بخش تعمیر تلویزیون مرکز سخت افزار ایران پیگیری نمایید.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

دلیل نمایش خطوط عمودی بر روی صفحه‌نمایش تلویزیون چیست؟ علت تیره شدن قسمتی از تصویر در تلویزیون چیست؟ چرا تصویر تلویزیون دو تکه شده است؟ یکی از دلایلی بروز هر یک از این مشکلات در تلویزیون سامسونگ خراب شدن پنل این دستگاه است که یکی از مهم‌ترین و گران‌ترین قطعات تلویزیون به حساب می‌آید. اگر خطوط عمودی که بر روی صفحه‌نمایش تلویزیون به نمایش درمی‌آیند از بالاترین نقطه نمایشگر تا پایین‌ترین نقطه آن کشیده شده باشند به این معناست که یا برد تیکان تلویزیون آسیب‌دیده است یا فلت‌های ارتباط‌دهنده. منتهی اگر این خطوط عمودی از وسط نمایشگر تا پایین یا بالا کشیده شده باشند به این معناست که پنل تلویزیون آسیب‌دیده است.

وارد شدن ضربه و رطوبت به تلویزیون از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب خراب شدن پنل تلویزیون می‌شوند. بنابراین از بروز چنین اتفاقاتی در تلویزیون خود جلوگیری کنید تا پنل آن آسیب نبیند و درصورت بروز مشکلی برای آن با مرکز آریان تماس بگیرید.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد؟ چرا تصویر تلویزیون بعد از روشن شدن آن و نمایش لوگوی سامسونگ قطع می‌شود؟ دلیل تاریک شدن بخشی از تصویر تلویزیون سامسونگ چیست؟ چرا تصویر تلویزیون سامسونگ قطع و وصل می‌شود؟ دلیل ایجاد نقاط نورانی یا تاریک در تصویر تلویزیون سامسونگ چیست؟

منشأ بروز تمامی این مشکلات در تلویزیون سامسونگ، خراب شدن بک لایت این تلویزیون است. تلویزیون برای اینکه بتواند تصاویر را نمایش دهد به یک نور پس‌زمینه نیاز دارد که این نور پس‌زمینه توسط بک لایت این دستگاه به وجود می‌آید. استفاده از قطعاتی باکیفیت متوسط در برخی از تلویزیون‌های اقتصادی و میان‌رده سامسونگ، بالا بودن ولتاژ لامپ‌ها در چند ثانیه ابتدایی روشن شدن تلویزیون، جدا شدن لامپ‌های بک لایت از شاسی دستگاه و همچنین استفاده از بالاترین میزان نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون همه از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب خراب شدن بک لایت تلویزیون می‌شوند.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ چیست؟ چرا تلویزیون سامسونگ روشن نمی‌شود؟ بروز هر یک از این مشکلات نشان می‌دهد که مین برد تلویزیون سامسونگ آسیب‌دیده است. البته خرابی مین برد تلویزیون تنها یکی از احتمالاتی است که می‌توان درصورت بروز چنین مشکلاتی به آن فکر کرد. هر دستوری که کاربر به تلویزیون می‌دهد از روشن و خاموش شدن تلویزیون تا عوض کردن کانال و … همه ابتدا به مین برد تلویزیون ارسال می‌شوند. سپس مین برد درخواست کاربر را به قطعه موردنظر ارسال می‌کند و اینگونه نقش و مسئولیت همه اجزاء تلویزیون را تعیین می‌کند.

علاوه‌بر این، این مین برد تلویزیون است که ارتباط بین تمامی بخش‌های این دستگاه را شکل می‌دهد. با این وجود بدیهی است که با خراب شدن مین برد، تلویزیون ناگهان خاموش شود و روشن نشود. توجه داشته باشید که مهم‌ترین عامل خرابی مین برد در کنار وارد شدن ضربه به تلویزیون و همچنین رطوبت، نوسان برق است. به همین دلیل توصیه می‌شود که تلویزیون را به محافظ برق متصل کنید تا مین برد و سایر قطعات آن آسیب نبینند. اگر شما هم با مشکل روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ مواجه شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه را به مرکز آریان بسپارید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

تنها دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یا روشن نشدن این دستگاه، خراب شدن مین برد آن نیست. دلیل دیگری هم وجود دارد که موجب بروز چنین مشکلاتی در تلویزیون سامسونگ می‌شود که شامل: خراب شدن برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون است. نقش منبع تغذیه تلویزیون در این دستگاه همانطور که از نام آن پیداست، تامین برق مورد نیاز تلویزیون است. با این وجود روشن شدن تلویزیون و کار کردن آن را مدیون منبع تغذیه آن هستیم.

درواقع منبع تغذیه، برق 220 ولت شهری که از نوع AC است یعنی جریان آن از نوع متناوب می‌باشد را دریافت کرده و آن را به جریان برق مورد نیاز تلویزیون یعنی از نوع DC (جریان برق مستقیم 300 ولت) تبدیل می‌کند و از طریق مین برد به تمامی قطعات تلویزیون انتقال می‌دهد. با این وجود برد پاور تلویزیون دائم با برق سر و کار دارد. از این‌رو اگر جریان برق نوسان داشته باشد، برد پاور دچار مشکل شده و مین برد تلویزیون را نیز دچار مشکل می‌کند. با این وجود برای جلوگیری از بروز این مشکل باید تلویزیون خود را به محافظ برق متصل کنید. درصورتی که تلویزیون شما نیز روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود بهتر است تعمیرات تخصصی آن را به مرکز آریان بسپارید.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

چرا بخشی از تصویر تلویزیون سامسونگ روشن است اما بخش دیگر آن تاریک است؟ دلیل نمایش خطوط رنگی یا سیاه و سفید بر روی تصویر تلویزیون چیست؟ چرا تصویر تلویزیون سامسونگ به صورت نگاتیو دیده می‌شود؟ دلیل از هم پاشیده شدن رنگ‌ها در تصویر تلویزیون سامسونگ چیست؟

بروز تمامی این مشکلات نشان می‌دهد که برد تیکان تلویزیون با مشکل مواجه شده است. برد تیکان به عنوان یکی دیگر از مهم‌ترین بردهای تلویزیون نقش پردازش اطلاعات تصویر در این دستگاه را بازی می‌کند به گونه‌ای که مستقیماً با پنل تلویزیون در ارتباط است. اگر تلویزیون شما نیز به هر یک از مشکلاتی که به آن‌ها اشاره کردیم دچار شده است بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات آن را به مرکز آریان بسپارید.

دیر روشن شدن تلویزیون های سامسونگ

روشن شدن تلویزیون با تاخیر، نشان دهنده بروز ایراد در برد پاور است؛ البته مسئله بیشتر مربوط به خازن های این برد است. درواقع همه یا تعدادی از خازن ها آسیب دیده اند و باید تعویض شوند. البته احتمال خرابی چوک های ورودی هم وجود دارد. تعمیرات تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها در این شرایط، معمولا به این صورت است که تکنسین خازن های معیوب برد پاور را تعویض می کند.

خاموش شدن تلویزیون

اگر تلویزیون شما به صورت خود به خود خاموش می شود، احتمالا مین برد آن آسیب دیده است. البته فرسودگی قطعات برد اصلی، استفاده از کابل HDMI نامرغوب، فلش مموری یا هارد اکسترنال ویروسی، نوسان برق و خرابی آی سی برد پاور هم در بروز این مشکل بی تاثیر نیستند. این بخش ها باید بررسی شده و در صورت نیاز، ترمیم یا تعویض شوند. بهتر است برای رفع مشکل خاموش شدن تلویزیون، از تکنسین های تعمیر تلویزیون Samsung کمک بگیرید.

پاک شدن حافظه تلویزیون

پاک شدن حافظه هم یکی از مشکلاتی است که تکنسین های تعمیرات تلویزیون سامسونگ بعضا با آن مواجه می شوند. گاهی پیش می آید که پس از خاموش و روشن کردن تلویزیون، برنامه ریزی آن به هم میخورد و نیاز به تنظیم دوباره دارد. همچنین هنگام ریست کردن تلویزیون هم حافظه پاک می شود و نیاز به تنظیم مجدد دارد. اگر برای تنظیم مجدد کانال ها و دیگر بخش های تلویزیون با مشکل مواجه شدید، همکاران ما در مرکز تخصصی آریان، خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می دهند.

داغ شدن تلویزیون سامسونگ

مشکل داغ شدن تلویزیون به تکنولوژی ساخت آن ارتباط دارد. وضعیت این مشکل در تلویزیون های ال سی دی ال ای دی و پلاسما، متفاوت است. درصد احتمال پیدایش مشکل داغ شدن تلویزیون در تلویزیون های پلاسما از دو مدل ال سی دی و ال ای دی بیشتر است. یکی از علل ساخت تلویزیون های ال ای دی و کاهش کاربران تلویزیون های پلاسما همین مشکل داغی بیش از حد بدنه می باشد. البته این تلویزیون ها دارای مزیت های فراوان دیگری هستند که برخی از افراد را به خرید آن ها متمایل می سازد.

اما در این میان ال ای دی ها با بک لایت کاربردی خود مصرف انرژی کمتری داشته و به ندرت دچار مشکل داغی بیش از حد بدنه می شوند. به طور کلی مشکل داغ شدن بیش از حد تلویزیون می تواند ریشه در خرابی بک لایت هم داشته باشد. در چنین شرایطی تعویض بک لایت ضروری است. بنابراین اگر شدت داغی بدنه ی تلویزیون زیاد است؛ با مرکز آریان تماس حاصل فرمایید.

وجود لکه های رنگی در تلویزیون

یکی دیگر از مشکلات تلویزیون سامسونگ که البته امکان وقوع آن بسیار اندک است، ایجاد لکه های رنگی در صفحه نمایش دستگاه است. این مشکل از مشکلات تلویزیون سامسونگ به علت مصرف طولانی مدت دستگاه ایجاد می شود. وقتی کاربر مدام و بدون کمترین استراحتی از دستگاه خود کار می کشد، به زودی با لکه های رنگی در تلویزیون سامسونگ مواجه خواهد شد که تعمیر و برطرف سازی آن به تخصص بالایی نیاز دارد.

قطع شدن صدای تلویزیون

گاهی ممکن است کاربر با روشن کردن تلویزیون خود، متوجه قطعی صدای دستگاه خود شود. خرابی پاور تلویزیون سامسونگ، ممکن است چنین مشکلی را به دنبال داشته باشد. رفع خرابی های مربوط به صدا ، نیازمند دقت و مهارت بسیار بالا در امر تعمیر تلویزیون سامسونگ خواهد بود.

گیر کردن تلویزیون سامسونگ در حالت استندبای

گیر کردن مداوم تلویزیون در حالت استندبای می تواند هشداری برای خرابی دستگاه باشد. در حالت استندبای، تلویزیون خاموش شده و چراغ پاور شروع به چشمک زدن می کند. اگر مرتبا شاهد چنین وضعیتی هستید، زمان تعمیر تلویزیون سامسونگ فرا رسیده است. خرابی برد پاور، ناکارآمدی مین برد و یا اتصالی های درونی باعث ظهور حالات استندبای می شوند. فراموش نکنید که تداوم استفاده از کابل های نامرغوب و تقلبی HDMI نیز نقش بزرگی در اختلالات مین برد و در نتیجه، گیر کردن تلویزیون سامسونگ در حالت استندبای دارد.

کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

امروزه تلویزیون یکی از ملزومات اصلی هر خانه ای است. این دستگاه ممکن است در ساعات زیادی از شبانه روز روشن باشد. روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون انواع و اقسام مشکلات ساختاری را در آن پدید می آورد. کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ و یا هر برند دیگری، یکی از مشکلات نسبتا رایجی است که می تواند در اثر کارکرد زیاد از حد تلویزیون گریبانگیر کاربر شود. این خرابی ریشه در اختلالات اجزای داخلی تلویزیون داشته و نیازمند اعمال تعمیرات تخصصی است. البته گاهی احتمال دارد مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون با بی هم ریختگی تنظیمات آن به وجود آمده باشد.

علاوه بر تنظیمات نادرست، بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون نیز می تواند عامل اصلی کم نور شدن صفحه ی دستگاه تلویزیون باشد. فسفر موجود در تلویزیون، پس از استفاده ی چند ساله از تلویزیون دچار کاهش کیفیت خواهد شد. این موضوع امری طبیعی است که می توان با استفاده ی صحیح از دستگاه تلویزیون و ایجاد فرصت های دوره ای برای استراحت دستگاه تلویزیون آن را به تعویق انداخت. در این راستا مرکز آریان در کنار شما بوده و کلیه ی اختلالات مرتبط با کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون را براساس پارامترهای استاندارد مرتفع می سازد.

تعمیر تلویزیون سونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
منو