تعمیر تلویزیون ال جی

مرکز تعمیرات آریان سرویس یک واحد تخصصی که در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی را بصورت تخصصی انجام می دهیم. تعمیرات تلویزیون ال جی یک کار پیچیده و تخصصی می باشد که باید توسط افراد متخصص انجام شود. تعمیر تلویزیون و با ضمانت نامه شش ماهه انجام می شود. آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون LG در تهران می‌باشد.

تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران و حومه با تکنسین واجد شرایط و متخصص

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل می‌تواند با دقت و توانمندی فنی انجام شود، اما لازم است توجه داشته باشید که تعمیرات الکترونیکی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. همچنین، تعمیرات تلویزیون ال جی ممکن است بسته به مشکلات مختلف، ابزارهای خاصی را نیاز داشته باشد.

در صورتی که شخص مشتری تصمیم گرفته است تلویزیون خود را در منزل تعمیر کند، این مراحل می‌تواند به او کمک کند:

تشخیص مشکل

بررسی مشکلات فنی و عیب یابی

استفاده از ابزارهای مناسب

ابزارهای تعمیراتی مانند مولتی‌متر

گارانتی تعمیر

گارانتی کتبی تعمیرات

قیمت و کیفیت

دارابودن کیفیت و قیمت مناسب

تعمیر تلویزیون در منزل

هنوز سوال دارید؟

با کارشناسان ما تماس بگیرید

خدمات تعمیر تلویزیون LG

خدمات تعمیر تلویریون LG همراه با گارانتی پس از انجام تعمیر در زمان مناسب برای دریافت قیمت خدمات ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آرین سرویس نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران می‌باشد.

گارانتی شرکتی

تعمیر در محل

تعمیر انواع تلویزیون شما در منزل محل کار شما

گارانتی شرکتی

درخواست تعمیر

درخواست تعمیرات به صورت آنلاین و یا تلفنی

گارانتی شرکتی

تخصص کارشناس

تکنسین واجد شرایط رو مشخص می کنند.

گارانتی شرکتی

کیفیت و قیمت

باکیفیت ترین اجراع کار تعمیر و قیمت مناسب

تعمیرات تلویزیون ال جی در محل یکی از سرویس‌های گنجانده شده در برنامه‌های کاری این مرکز می‌باشد که به منظور آسایش و رفاه حال همشهریان گرامی ارائه می‌گردد

مشکلات تلویزیون معمولا آزار دهنده و البته نگران کننده هستند. بیشتر مشکلات تلویزیون به شکل ناگهانی بروز پیدا می کنند و موجب نگرانی کاربران می گردند. به عنوان مثال، بدون هیچ دلیل یا علامت خاصی، تلویزیون دیگر روشن نمی شود. تعمیرات این دستگاه باید تنها توسط افراد با تجربه و دوره دیده انجام شود تا بتوان از عملکرد درست و بی نقص آن اطمینان داشت. تعمیرات تلویزیون ال جی lg یا هر برند دیگری، باید در محیطی تمیز و مجهز انجام شود. باز کردن قطعاتی مثل پنل و بک لایت، حساسیت های بسیاری دارد و حتما باید با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته انجام گردد. . روند تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی مجاز lg به این ترتیب است که دستگاه توسط مجرب ترین تکنسین ها بررسی می شود. سپس قطعات آسیب دیده با استفاده دستگاه ها و ابزار نوین و با کیفیت باز می شوند. در نهایت، فرایند تعمیر یا تعویض بک لایت، پنل، مین برد، پاور و … انجام شده و تلویزیون تست می شود. در صورت برطرف شدن مشکلات، تلویزیون ال جی به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تعمیرات تلویزیون ال جی در محل یکی از سرویس‌های گنجانده شده در برنامه‌های کاری این مرکز می‌باشد که به منظور آسایش و رفاه حال همشهریان گرامی ارائه می‌گردد. سرویس در محل تلویزیون ال جی در طول سال‌های اخیر و بنا به درخواست‌های مکرر و متعدد مراجعان به این مرکز به لیست سرویس‌های این شرکت، افزوده شده است.

هموطنان گرامی با بهره‌مندی از این سرویس از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه تلویزیون خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و دردسرهای ناشی از تحویل دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. تمامی عملیات سرویس در این سیستم در محل انجام می‌پذیرد و نیازی به حمل و جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

مشکلات رایج تلویزیون ال جی

به طور کلی ال سی دی ها ساختار حساسی داشته و در اثر نوسان برق، ضربه، نفوذ رطوبت و مواردی از این دست دچار مشکلاتی می شوند. تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی زمانی ضروری است که یک ایراد خاص مکررا در آن مشاهده شود.

سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر، وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر و مواردی از این دست، مهم ترین مشکلات ال سی دی به شمار می روند.

لازم است که شما کاربران گرامی بروز هریک از موارد گفته شده را جدی گرفته و هرچه سریع تر از یک متخصص برای بررسی و تعمیر محصول خود کمک بگیرید. تداوم هریک از موارد ذکر شده می تواند شدن آسیب را بیشتر کرده و روند تعمیر تلویزیون ال سی دی lg را با مشکلات جدی مواجه سازد. متاسفانه از آنجا که بسیاری از این مشکلات پس از چند روز از بین می روند، بسیاری از کاربران با تصور رفع کامل مشکل به تعمیرگاه مراجعه نکرده و به این ترتیب، باعث بروز مشکلات جدی و بعضا جبران ناپذیر در تلویزیون خود می شوند.

روشن نشدن تلویزیون ال جی

اگر تلویزیون شما به طور کلی روشن نمی شود، احتمالا مین برد دستگاه آسیب دیده است. البته این در صورتی است که سیم برق مشکلی نداشته و به درستی کار کند. خرابی برد یا دکمه پاور هم می تواند مانع از روشن شدن تلویزیون شود. کیفیت پایین و یا معیوب بودن کابل hdmi هم عامل دیگری است که موجب روشن نشدن تلویزیون lg و سایر برندها می شود.

البته احتمال خرابی ریموت کنترل یا تمام شدن باتری آن نیز وجود دارد. به هر ترتیب برای تعمیر تلویزیون lg در این شرایط، باید تمامی قطعات و بخشهای ذکر شده بررسی شده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود. سپس با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات، اجزاء آسیب دیده ترمیم یا تعویض می شوند.

سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

خرابی بک لایت، پیکسل سوختگی و یا خرابی پنل، دلایل اصلی سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی و دیگر برندها هستند. در این شرایط باید تلویزیون توسط یک تعمیرکار مجرب و البته معتبر، عیب یابی شده و ترمیم گردد. بسته به شدت آسیب دیدگی پنل و بک لایت، ممکن است این قطعات قابل ترمیم نبوده و نیاز به تعویض داشته باشند.

البته تلاش تیم تعمیرات تلویزیون ال جی بر ترمیم این قطعات است چراکه تعویض آنها و به ویژه پنل، هزینه بالایی را به شما تحمیل می کند. با این حال گاهی هیچ راهی جز تعویض این قطعات نیست. پس از ترمیم یا تعویض این دو قطعه و اصلاح پیکسل های سوخته، مشکل برطرف شده و می توانید به شکل عادی و بدون ایراد، تلویزیون تماشا کنید.

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

برخی از کاربران از این مساله شکایت دارند که تلویزیون آنها به صورت مداوم خاموش و روشن می شود. نوسان جریان برق را می توان مهم ترین عامل بروز این مشکل به شمار آورد. البته در تلویزیون های هوشمند احتمال ویروسی شدن دستگاه هم وجود دارد. همچنین ممکن است فلش یا هاردی که به دستگاه وصل شده ویروسی باشد و منجر به خاموش و روشن شدن این دستگاه گردد.

خرابی آی سی برد پاور، مین برد و مدار استندبای هم دلایل دیگر بروز این مشکل به شمار می روند. اگر این دلایل را شناسایی کرده و به موقع آنها را برطرف کنید، مشکل به راحتی حل می شود. اما در صورت تداوم خرابی قطعات، ممکن است دستگاه دچار آسیب های دیگری شود. برای رفع مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی، باید قطعاتی مثل پاور، مین برد و همچنین اتصالات و پورت ها بررسی شوند. با ترمیم یا تعویض این قطعات، مساله حل شده و دیگر شاهد خاموش و روشن شدن تلویزیون خود نیستید. برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی به شکل تخصصی می توانید از کارشناسان مجرب آریان کمک بگیرید.

تعمیر تلویزیون آبخورده ال جی

آبخوردگی تلویزیون مساله ای نسبتا شایع است که منجر به بروز مشکلات بسیاری در روند کاری دستگاه شده و ممکن است پنل را نیز از کار بیندازد. معمولا افرادی که مایع پاک کننده را روی ال سی دی اسپری می کنند، با این مشکل مواجه می شوند. ایجاد خطوط رنگی عمودی یا نوارهای سفید و مشکی در تصویر، تفاوت روشنایی دو نیمه راست و چپ تلویزیون و مشکلاتی از این دست، رایج ترین علائم آبخوردگی تلویزیون به شمار می روند.

اگر جزء افرادی هستید که به میزان زیادی از مایعات پاک کننده برای تمیز کردن تلویزیون استفاده می کنند، باید منتظر آبخوردگی پنل این دستگاه باشید. توصیه می کنیم بلافاصله پس از مشاهده هریک از علائم ذکر شده، با یک تعمیرگاه معتبر تماس گرفته و تعمیر تلویزیون ال جی آبخورده را به شکل تخصصی و حرفه ای پیگیری نمایید. با توجه به این که آبخوردگی تلویزیون موجب خرابی پنل می شود، بهترین روش برای رفع این مشکل نیز ترمیم یا تعویض پنل می باشد.

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

اگر شاهد ایجاد خطوط عمودی در تصویر، تاریکی و یا کم‌ نور شدن تمام و یا بخشی از تصویر، کند شدن تصویر تلویزیون و روشن شدن چراغ چشمک زن این دستگاه بودید، باید در اسرع وقت اقدام به ترمیم یا تعویض پنل کنید. آبخوردگی پنل در اثر نفوذ مایعات پاک کننده، خرابی لیکوئید، و از کار افتادن یک لایت، از جمله مشکلاتی هستند که عملکرد پنل را به شدت مختل می کنند.

نکته ای که وجود دارد این است که ترمیم پنل تلویزیون ال جی عملا امکان پذیر نیست. تعویض این قطعه هم با توجه به قیمت بالای آن اصلا به صرفه نیست. بنابراین در صورت خرابی پنل، بهترین کار این است که یک تلویزیون جدید خریداری کنید؛ چرا که قیمت پنل، چیزی حدود 70 درصد قیمت کلی تلویزیون بوده و هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در این شرایط، با هزینه خرید تلویزیون جدید چندان تفاوتی ندارد.

پاور تلویزیون ال جی

پاور یا منبع تغذیه، قطعه ای بسیار مهم در همه دستگاه های الکتریکی است که انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. در واقع این قطعه، برق را به ولتاژی که قطعات نیاز دارند تبدیل نموده و از این طریق، عملکرد آنها را ممکن می سازد.

مواردی همچون: خرابی ترانزیستورها، چشمک زدن چراغ LED ، روشن نشدن و یا دیر روشن شدن تلویزیون، توقف بر روی چراغ پاور، خاموش شدن خود به خود تلویزیون بعد از چند ساعت و نیز خاموش شدن ناگهانی دستگاه، نشان دهنده خرابی پاور یا از کار افتادن این قطعه هستند که در صورت مشاهده هریک از آنها، باید سریعا اقدام به تعمیر یا تعویض پاور نمایید. تداوم مشکلات پاور زمینه ساز آسیب دیدگی شدید سایر قطعات تلویزیون خواهد شد. ترمیم پاور تلویزیون ال جی اقداماتی از جمله: تعویض ترانزیستورها و یا تعویض پاور را شامل می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون LG

دومین قطعه مهم تلویزیون، بک لایت است که به صورت یک رشته لامپ ال ای دی ساخته شده است. بک لایت بخشی از پنل است و در صورت قطع شدن یا سوختن یکی از لامپ های آن، جریان مدار قطع شده و لامپ های سالم هم روشن نخواهند شد. در صورت کوتاه شدن جریان بین لامپها، ممکن است بعضی از لامپ های موجود در مدار روشن بمانند که در این صورت، بخش هایی از تصویر فاقد نور خواهند بود. اصلی ترین نشانه خرابی بک لایت این است که تلویزیون صدا دارد اما تصویری از آن پخش نمی شود.

در این حالت تصویر بسیار تاریک است و با تاباندن نور چراغ قوه، دیده می شود. برای تعمیرات بک لایت تلویزیون lg نیاز به باز کردن پنل است که این کار باید با دقت و مهارت خاصی انجام شود. در غیر این صورت، پنل آسیب دیده و تعمیرات تلویزیون ال جی هزینه بسیار سنگینی روی دست شما خواهد گذاشت. پس از باز کردن پنل، فشار لامپ های led تنظیم می گردد و به این ترتیب علاوه بر رفع مشکل، از تکرار مجدد آن نیز جلوگیری خواهد شد.

تعمیر مین برد تلویزیون LG

برد اصلی یا مین برد تلویزیون، سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را توسط سی پی یو پردازش می کند. ارسال این سیگنال ها به پنل، در نهایت منجر به نمایش تصویر می گردد. قطعاتی همچون پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … بر روی مین برد قرار گرفته اند و دقیقا به همین دلیل نیز این قطعه اهمیت بسیار بالایی در تعمیرات تلویزیون ال جی دارد. خرابی مین برد بر کیفیت کار همه بخش های تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت.

روشن نشدن تلویزیون اصلی ترین مشکلی است که در اثر خرابی برد این قطعه ایجاد شده و موجب نگرانی کاربران می شود. برای تعمیر مین برد تلویزیون ال جی ، باید اجزای این قطعه به خوبی بررس شوند. تنها در این صورت است که میتوان از ترمیم بی نقص قطعه مورد بحث اطمینان داشت. البته همکاران ما در مرکز آریان معتقدند که در اغلب موارد، تعمیر مین برد تاثیر چندانی نداشته و برای رفع مشکلات ناشی از خرابی این قطعه، بهتر است مین برد تعویض گردد.

تعمیر تلویزیون سونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
منو